Gdańsk: poniedziałek, 1 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bez pięciu graczy na Ruch

4 maja 2012

Zwycięstwo nad Legią gdańscy piłkarze okupili wieloma kontuzjami, które wykluczają udział 3 zawodników w meczu z Ruchem. Pauzować będzie też Łukasz Surma za czwartą żółtą kartkę w sezonie.
O ile powinno udać się postawić na nogi Rafała Janickiego, który spotkanie z Legią z powodu urazu opuścił przed czasem, to gorzej wygląda sytuacja z Jakubem Wilkiem, a także problemy zdrowotne mają ci, którzy dotrwali w czwartek do końca spotkania - Paweł Nowak i Mateusz Machaj.

Nie będzie też w meczu z Ruchem Ivansa Lukjanovsa. Łotysz dostał dzień wolnego przed spotkaniem z Legią z okazji urodzin córki. Teraz, gdy utrzymanie jest pewne, pozwolono mu dłużej zostać z rodziną i nie musi wracać do Chorzowa. 30 czerwca Lukjanovsowi kończy się kontrakt, a dotychczasowe negocjacje odnośnie nowej umowy z Lechią zakończyły się fiaskiem.
(ssl / Trojmiasto.pl) 4 maja 2012, 22:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045