Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Koniec Janasa w Lechii! Następcą Michniewicz?

23 maja 2012

Paweł Janas odchodzi z Lechii. Jak dowiedziało się Radio Gdańsk kontrakt ze szkoleniowcem nie zostanie przedłużony. W nowym sezonie biało-zielonych może poprowadzić Czesław Michniewicz, który na piątek został zaproszony przez Zarząd na rozmowy.
59-letni Janas zaczął pracę w Gdańsku w połowie grudnia. Pod jego wodzą drużyna zakończyła rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy na 13. miejscu. 42-letni Michniewicz ostatnio pracował w Polonii W-wa. Podobnie jak większość piłkarzy nie otrzymał jednak oferty przedłużenia umowy od kontrowersyjnego właściciela - Józefa Wojciechowskiego, który postrzegany jest jako potencjalny kupiec większościowego pakietu akcji... Lechii.

Michniewicz był w przeszłości bramkarzem m.in. Polonii W-wa. Jako trener największe sukcesy osiągał z piłkarzami Lecha Poznań ( Puchar i Suerpuchar Polski 2004) oraz Zagłębia Lubin ( Mistrzostwo Polski 2007). W lutym2009 roku, będąc trenerem Arki Gdynia, dobrowolnie zgłosił się do wrocławskiego oddziału prokuratury krajowej prowadzącego śledztwo w sprawie korupcji w polskim futbolu, gdzie złożył zeznania w charakterze świadka..
(mik / Radio Gdańsk) 23 maja 2012, 17:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030