Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Nowi i juniorzy przegrali z Chojniczanką

30 czerwca 2012

W sparingu na bocznym boisku MOSiR przy Traugutta gdańscy juniorzy wsparci przez graczy testowanych i kilku graczy spoza pierwszego składu przegrali z Chojniczanką 0:1.

Grano 3 razy po 30 minut. Jedyny gol padł w 52 minucie po strzale Dawida Juchacza.

LECHIA: Kacper Rosa - Łukasz Wiśniewski, Przemysław Kostuch (Gryf Wejherowo), Szymon Sadowski (Olimpia Elbląg), Krystian Rąbczyk, - Maciej Kostrzewa, Wojciech Zyska (Olimpia Sztum), Damian Szuprytowski, Kamil Poźniak - Grzegorz Gicewicz (Gryf Wejherowo), Aleksandr Sazankow oraz Patryk Sobczak - Jakub Popielarz, Bartosz Czarnecki (AP Malbork), Piotr Jaroszek, Kent Eriksen (Elverum Fotball), Filip Kozłowski (Gopło Kruszwica), Paweł Galik (Huragan Morąg), Michał Dmitrzyk (Unia Tczew).
(ssl / lechia.gda.pl) 30 czerwca 2012, 23:02