Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kaczmarek lekceważy słabe wyniki w sparingach

16 lipca 2012

Lechiści wrócili do domu po zgrupowaniu we Wronkach. Po dniu przerwy jutro wznawiają treningi. Trener Kaczmarek lekceważy słabe wyniku uzyskane w sparingach.
Nie przygotowujemy się do sparingów, lecz do rozgrywek. Mamy za sobą bardzo intensywne treningi, dużo zajęć i to musiało się na nas odbić. W przegranym meczu z Chrobrym dopadł nas syndrom ostatniego dnia. Osiągnięte wyniki nie przynoszą nam chwały, ale to było tylko uzupełnienie przygotowań - powiedział Bogusław Kaczmarek, trener gdańskiego zespołu.

Ten obóz dał jeszcze więcej informacji o zawodnikach. Jestem ze zgrupowania bardzo zadowolony, bo widać było u piłkarzy naprawdę olbrzymie zaangażowanie. Treningi były mocno zróżnicowane, ale była duża intensywność. Spędzaliśmy na boisku po pięć godzin. To powinno przynieść efekty w trakcie sezonu - dodaje gdański szkoleniowiec.
(ssl / Dziennik Bałtycki) 16 lipca 2012, 11:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.105