Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kaczmarek wraca do Łęcznej

10 sierpnia 2012

W sobotę Lechia gra w PP z pierwszoligowym Górnikiem w Łęcznej. Będzie to szczególny mecz dla trenera Bogusława Kaczmarka.
Z jednej strony po 20 latach wraca na ławkę Lechii, z drugiej powtórny debiut zaliczy w Łęcznej, gdzie tamtejszy klub doprowadził jak na razie do najwyższego miejsca w ekstraklasie.

Pod wodzą Kaczmarka ówczesny Górnik w sezonie 2004/05 zajął siódme miejsce. Tamta drużyna była budowana na podobnych zasadach jak teraz Lechia. Z jednej strony ściągnięto rutyniarzy: Cezarego Kucharskiego, Tomasza Sokołowskiego, Grzegorza Wędzyńskiego, po wojażach zagranicznych zmobilizowano do dalszej gry Andrzeja Kubicę. Przy nich dojrzewali młodzi wówczas, a późniejsi reprezentanci Polski: Przemysław Tytoń czy Grzegorz Bronowicki.
(ssl / Trojmiasto.pl) 10 sierpnia 2012, 23:57
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.501