Gdańsk: piątek, 24 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Paweł Brożek nie dla Lechii

13 sierpnia 2012

Paweł Brożek w piątek rozwiązał kontrakt z tureckim Trabzonsporem. Zdaniem Bogusława Kaczmarka nie ma szans by trafił do Lechii.
Były zawodnik Wisły Kraków i reprezentacji Polski jest w tej chwili wolnym zawodnikiem. Po przyjściu do Gdańska jego brata Piotra pojawiły się pogłoski, że w ślad za obrońcą może przyjść i Paweł Brożek.

Paweł Brożek to bardzo wysoka półka finansowa, która w tej chwili jest raczej poza naszym zasięgiem - mówi trener Lechii Bogusław Kaczmarek. - Myślę, że w tej chwili stać na niego dwa, może trzy polskie kluby. Paweł pewnie mógłby grać w Legii, ewentualnie w Wiśle Kraków. Dla nas jest za drogi, funkcjonujemy w określonych warunkach finansowych i na takie wydatki nie możemy sobie pozwolić - zaznacza szkoleniowiec.
(ssl / Gazeta Wyborcza) 13 sierpnia 2012, 00:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.069