Gdańsk: sobota, 18 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kaniecki wraca, Małkowski pauzuje.

13 sierpnia 2012

Nawet pół roku przerwy może czekać bramkarza Sebastiana Małkowskiego. Lechia ściąga Bartosza Kanieckiego, który miał być wypożyczony.
Małkowski podczas wykopywania piłki w 85 minucie meczu z Górnikiem Łęczna zerwał więzadła piszczelowe w kolanie. Jest także podejrzenie zerwania więzadła krzyżowego przedniego. Bramkarz przeszedł badania rezonansem magnetycznym. Jednak już teraz można stwierdzić, że bramkarza czeka zabieg chirurgiczny i co najmniej półroczna przerwa.

To szansa dla Bartosza Kanieckiego. Były golkiper Widzewa Łódź po nieudanych testach w Dynamo Drezno, trenuje z rezerwami biało-zielonych i wszystko wskazuje na to, że może rywalizować z Michałem Buchalikiem o miejsce w pierwszym składzie.

W tej rywalizacji może liczyć się także 19-letni Patryk Sobczak, do tej pory trzeci bramkarz Lechii. Ale trenerzy dadzą też szansę młodemu Michałowi Jajkowskiemu z drużyny mistrzowskich juniorów, który sprawdzany był na poniedziałkowym treningu.
(ssl / Trojmiasto.pl) 13 sierpnia 2012, 21:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.096