Gdańsk: sobota, 18 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Prezentacja drużyny na Targu Węglowym

13 sierpnia 2012

Około tysiąca osób oglądało przedsezonową prezentację piłkarzy Lechii na Targu Węglowym w Gdańsku.
Piłkarze zaprezentowali się na jednej ze scen z telebimem św. Dominika. Najwięcej emocji budziły nazwiska wyczytywanych przez prowadzącego imprezę Marcina Gałka nowych graczy - zwłasza Piorta Brożka, który wrócił juz po załatwieniu spraw rodzinnych w Krakowie do Gdańska.

Działacze, trenerzy i piłkarze zapewniali kibiców, że w tym sezonie nie zawiodą i dadzą powody do zadowowlenia swoim sympatykom.

W ramach imprezy zaprezentowany został również zespół juniorów młodszych, który na początku lipca zdobył mistrzostwo Polski.

Była również możliwość zobaczenia autokaru, którym zawodnicy I zespołu podróżują na mecze. Oficjalnie przedstawiono nowe stroje Adidasa, w których Lechia będzie grała w sezonie 2012/13, w tym komplet podstawowy, dedykowany i specjalnie przygotowany na potrzeby gdańskiego klubu.
(ssl / lechia.gda.pl) 13 sierpnia 2012, 22:24
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044