26 sierpnia 2012

Rezerwy Lechii wsparte Kanieckim, Deleu i Bajiciem bezbramkowo zremisowały w Pilicach z Chemikiem. Gdańszczanie pozostają liderem tabeli.

CHEMIK: Witkowski (23 Otocki) - Jakubiak, Janicki, Bieniek, Wodarczyk (46 Sasin) - Jóźwiak, Fadecki, Guźniczak, Cierech (74 Krawiec) - Ciołek, Kosakowski (88 Filipowicz)

LECHIA II: Kaniecki - Deleu, Iwanowski, Bajić, Przybylski - Zyska, Górka (66 Kasprowicz), Czerwiński, Frankowski (60 Kugiel), Tuszyński (82 Karwat) - Ł.Wiśniewski.

W pierwszej połowie gdańszczanie atakowali, stwarzali sobie sytuacje podbramkowe, ale żadnej z nich nie potrafili wykorzystać. Raz wprawdzie piłka znalazła się w siatce gospodarzy, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

Po tej pierwszej połowie powinniśmy prowadzić i 3:0, bardzo szkoda tych niewykorzystanych okazji a tak można wręcz powiedzieć, że przegraliśmy 0:0 - powiedział po meczu Tomasz Unton, szkoleniowiec rezerw Lechii.

Druga połowa przyniosła diametralną odmianę wydarzeń na boisku. Tym razem to Chemik prowadził grę wypracowywał sobie pozycje ale gospodarze również nie potrafili strzelić gola.

W drugiej połowie już tak dobrze nie zagraliśmy, gospodarze mieli przewagę ale nie oznacza to, że nie mieliśmy okazji. Szkoda zwłaszcza strzału z rzutu wolnego Marko Bajicia, piłka odbiła się od poprzeczki, gdyby poleciała kilka centymetrów niżej byłby bramka dla nas. Musze też dodać, że w końcówce to Kaniewski udaną interwencją sam na sam utrzymał dla nas ten remis. Żałuję straty punktów, czuję się jak po porażc - ocenił trener Unton.
(ssl / Trojmiasto.pl) 26 sierpnia 2012, 23:06