Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

B. Kaczmarek: Głupota nie boli, ale kosztuje

15 września 2012

Na konferencji Kaczmarek przyznał, że jego drużyna przegrała mecz mając go pod kontrolą.
- Głupota nie boli, ale kosztuje. Pierwszą bramkę straciliśmy na własne życzenie. Po tej sytuacji morale siadło. Potem przeszliśmy na grę dwoma napastnikami i dostaliśmy drugiego gola znów po błędzie z tej samej strony boiska.

- Na pewno jestem niezadowolony z wyniku, ale z kilku akcji możemy się cieszyć. Były 2-3 sytuacje, aby poprawić wynik, ale zabrakło skuteczności. Szkoda zwłaszcza decyzji Traore z końcówki połowy. Od razu uderzył piłkę, a gdyby ją przyjął to mógłby z nią wjechać do bramki.

- Piotr Brożek ostatnie dwa tygodnie przepracował najpierw indywidualnie, później trenował z grupą. Doszliśmy do wniosku wraz ze sztabem, że 45 minut z jego strony wystarczyło. Zagrał przeciętnie i stąd ta zmiana.
(pd / lechia.gda.pl) 15 września 2012, 20:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.086