Gdańsk: sobota, 31 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Traore niedługo podejmie decyzję

18 października 2012

Abdou Razack Traore powiedział, że możliwe, że na początku przyszłego tygodnia podejmie decyzję co do swojej przyszłości.
- Kilkanaście dni temu obiecałem, że moją decyzję odnośnie ewentualnego przedłużenia kontraktu z Lechią podejmę bardzo, bardzo niedługo, ale tyle się ostatnio dzieje, że proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Dopiero co wróciłem z Afryki, w niedzielę czeka nas kluczowy mecz rundy jesiennej ze Śląskiem, więc póki co skupiam się głównie na tym. Po weekendzie będzie trochę czasu, żeby przemyśleć pewne rzeczy, być może wówczas ogłoszę swoją decyzję - podkreśla piłkarz reprezentacji Burkina Faso.

W miniony weekend drużyna Burkina Faso wygrała z Republiką Środkowej Afryki i zapewniła sobie awans na Puchar Narodów Afryki. Odbędzie się on na przełomie stycznia i lutego w RPA.

- Szkoda, że oglądałem ten mecz tylko z ławki rezerwowych, ale taka była decyzja trenera i ja ją szanuję. Mamy w zespole wielu świetnych napastników, więc nie ma się co obrażać. Cieszę się, że jestem częścią tej drużyny i mam nadzieję znaleźć się w kadrze na finałowy turniej. A co do samego meczu... Było to niesamowite przeżycie, trudno opisać co działo się na stadionie kiedy w 96 minucie Alain Traore zdobył decydującą bramkę. To było czyste szaleństwo, ludzie płakali ze szczęścia, my piłkarze też wpadliśmy w amok (śmiech). Ten wyjazd dał mi na kolejne tygodnie ogromny zastrzyk energii, który chcę spożytkować dla Lechii - zapowiada piłkarz.

Razack chce wygrać już ze Śląskiem.

- Ten mecz określi o co będziemy walczyć do końca rundy, dlatego bardzo chcemy go wygrać. A ja znów spróbuję strzelić najpiękniejszego gola w życiu, jeszcze ładniejszego niż w spotkaniu z Lechem Poznań. Ale nie pytaj co to ma być, tego się na da opisać. To trzeba zobaczyć - śmieje się Traore.
(rafz / Gazeta Wyborcza) 18 października 2012, 22:04
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.054