Oceny za mecz ze Śląskiem

21 października 2012

Przedstawiamy oceny piłkarzy Lechii za przegrany 2:3 mecz ze Śląskiem Wrocław. Skala 1 - 10.

Bartosz Kaniecki - 6 - Nie miał żadnych szans przy dwóch bramkach. Przy trzeciej minął się z piłką. Kapitalnie interweniował przy sytuacji Ćwielonga. Musi jednak dużo pracować nad grą nogami.

Rafał Janicki - 3 - Słaby mecz "Kazka". Nie blokował dośrodkowań, próbował udzielać się w ofensywie, jednak nic to nie przyniosło. Wymagamy od niego dużo więcej.

Sebastian Madera - 4 - Wygrał kilka pojedynków główkowych, ale zdało się to na nic. Przy najważniejszych sytuacjach wraz z Jarosławem Bieniukiem zawinił.

Jarosław Bieniuk - 3,5 - Podobnie jak Madera. Bramki obciążają jego konto. To był zdecydowanie najsłabszy jego mecz w tym sezonie.

Piotr Brożek - 4 - Początek meczu miał niezły. Niestety potem zgasł na dobre. W drugiej połowie dużo niecelnych podań. Szkoda.

Łukasz Surma - 7 - Dobry mecz kapitana Lechii. Przerwał wiele ataków Śląska. Starał się rozgrywać piłkę. Po jego zejściu cała gra Lechii siadła.

Marcin Pietrowski - 5 - Średni mecz Marcina. Niby się starał ale mało z tego wychodziło. Ma dobre pomysły ale gorzej jest z ich wykonaniem.

Ricardinho - 5 - Średni występ Brazylijczyka. Chciał dryblować. Kilka razy wyszło, kilka nie. Wymagamy od niego troszkę więcej.

Mateusz Machaj - 5 - Słabszy występ. Jego dośrodkowania dalej są bardzo groźne, ale brakowało rozgrywania piłki.

Piotr Wiśniewski - 2,5 - Tragiczny występ. Łatwo tracił piłkę przez co narażał zespół. Kilka razy mimo, że mógł nie biegł do piłki.

Abdou Razack Traore -; 9 - Kapitalny występ. Dwa gole. Wychodziło mu prawie wszystko. Dryblował, podawał, wracał do obrony. Prawdziwy lider drużyny.