Gdańsk: sobota, 4 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ł. Surma: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

9 listopada 2012

- U siebie przegrywamy mecze, natomiast na wyjazdach gramy bardzo dobrze. Dzisiaj potwierdziliśmy naszą formę - przyznał po meczu kapitan Lechii.
- Od początku spotkania przejęliśmy inicjatywę. Ruch wiedział, że nie będzie miał łatwego meczu. W drugiej połowie dopiero zaatakował, ale uważam, że w cały meczu zasłużyliśmy na zwycięstwo, tym bardziej że Ruch stworzył u siebie mało sytuacji.

Dla Surmy był to wyjątkowy mecz, ponieważ na tym stadionie grał przez kilka sezonów w barwach Ruchu będąc nawet kapitanem "Niebieskich".

- Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić kibiców Ruchu. Mam sentyment i wielki szacunek do tego klubu. Fajnie jest tu wrócić. Dzisiaj tutaj wygraliśmy, ale mam nadzieję, że w dalszej części sezonu Ruch dojdzie do siebie i będzie wygrywał.

źródło: niebiescy.pl
(pd / lechia.gda.pl) 9 listopada 2012, 21:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051