Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

B. Kaczmarek: "Wyklepaliśmy" obronę Ruchu

9 listopada 2012

Bardzo zadowolony z kolejnego wyjazdowego zwycięstwa swojej drużyny był opiekun Lechii Bogusław Kaczmarek.
- Jesteśmy taką specjalną drużyną, która cały czas goni króliczka. To jest nasze szóste zwycięstwo na wyjeździe, mam na myśli ligę i mecz pucharowy. Nie potrafimy tego we właściwy sposób pokazać na naszym boisku. Przyczyny naszych potknięć nie chcę zganiać na boisko, ale teraz będziemy mieli nową murawę i przynajmniej dwa razy będziemy na tym boisku trenować. Ja od sześciu tygodni tej murawy nie widziałem, poza meczami.

- Do przerwy byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Po przerwie w niektórych momentach może za mocno cofnęliśmy się na własne przedpole, ale cierpliwość i odpowiedzialność na boisku zostały wynagrodzone. Przy bramce "wyklepaliśmy" w stylu hokejowym obronę Ruchu i myślę, że w sumie o tą jedną bramkę byliśmy lepsi.

- Bardzo się cieszę, że wygraliśmy kolejny mecz na wyjeździe. Na pytanie dziennikarza jednej z gazet: kim zastąpimy Traore, odpowiedziałem, że mamy innych młodych zawodników. Przykład to Kacper Łazaj, który ma 17 lat.

źródło: niebiescy.pl
(pd / lechia.gda.pl) 9 listopada 2012, 21:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059