Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Remis Rezerw Lechii

18 listopada 2012

W spotkaniu na szczycie III ligi rezerwy Lechii Gdańsk zremisowały z Gwardią Koszalin 1:1. Bramkę dla Biało-Zielonych zdobył z rzutu karnego Andreu.

Trener Unton miał do dyzpozycji kilku zawodników z I zespołu m.in. Łazaja, Janickiego, Kacprzyckiego, Andreu, Oualembo. W pierwszej połowie Lechia była zdecydowanie lepszym zespołem. Niestety dwóch okazji sama na sam nie wykorzystali Patryk Tuszyński i Kacper Łazaj. W 23 minucie rzut karny wywalczył Tuszyński, który na bramkę zamienił Andreu. W drugiej połowie więcej okazji do zdobycia bramki mieli koszalinianie. W 52 minucie wyrównującą bramkę zdobył Takuya Murayma. Japończyk mógł także zdobyć drugą bramkę w 73 minucie, lecz strzał jego z kilku metrów ominął bramkę. Goście mieli jeszcze jedną okazję po strzale Marcina Ignaszewskiego piłka trafiła w poprzeczkę.

Po 14. kolejkach nadal jest liderem rozgrywek. W ostatniej kolejce rundy jesiennej gdańszczanie zagrają na wyjeździe z Energetykiem Gryfino.

LECHIA GDAŃSK II - GWARDIA KOSZALIN 1:1 (1:1)
Bramki: Andreu 23'k - Murayma 52'
Sędziował: Konrad Aluszyk (Z-PZPN)
Widzów: 100
LECHIA II: Rosa - Oualembo (78' Skrzecz), Janicki( 59' Karwat), Iwanowski. Dawidowicz - Kacprzycki, Andreu, Zyska, Nowak, Łazaj (46' Kugiel) - Tuszyński(70' Szamp)
(seba / lechia.pl) 18 listopada 2012, 23:08