Gdańsk: piątek, 22 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Buzała: Lechia to moje miejsce

14 stycznia 2013

Paweł Buzała nie ukrywa radości z powrotu do Gdańska i zapewnia strzelanie bramek.
27-letni napastnik, który ostatnie dwa lata spędził w Bełchatowie w poniedziałek wyjechał z drużyną Lechii na obóz w Cetniewie.

- Lechia to moje miejsce, z obu stron była wola współpracy, więc doszliśmy do porozumienia. Nie ukrywam, że bardzo się cieszę z tego powrotu. Mam wielki sentyment do tego klubu i chcę aby był to powrót znaczący. Chcę bowiem odgrywać ważną rolę w zespole trenera Kaczmarka.

Zawodnik nie ukrywa też, że liczy na poprawienie swojego dorobku strzeleckiego.

- Dotychczas w meczach miałem sporo sytuacji do zdobycia bramek, ale nie strzelałem ich tyle ile bym mógł. Dlatego pracę muszę zacząć od siebie, aby wykorzystywać więcej okazji do zdobycia gola. Teraz czeka mnie ciężka praca na zgrupowaniu z czego bardzo się cieszę. Chcę dobrze przepracować okres przygotowawczy, aby na wiosnę być w odpowiedniej formie.
(rafz / lechia.pl) 14 stycznia 2013, 16:24
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029