Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wiśniewski: Ciężka praca ma dać efekty

14 stycznia 2013

Piotr Wiśniewski podkreśla, że ciężka praca na obozie zaprocentuje w lidze oraz obiecuje poprawę formy, gdyż nie jest zadowolony z jesieni w swoim wykonaniu.
Pierwszy obóz zimowy to okres ciężkiej pracy nad budową odpowiedniej formy fizycznej przed drugą częścią sezonu. To chyba nie jest ulubiony czas piłkarzy?

- Czeka nas na pewno spory wysiłek, będziemy trenowali 2-3 razy dziennie. Na takim obozie jest trochę jak w wojsku. spory reżim, a do tego praktycznie co trzy dni mamy zaplanowane sparingi. Wszyscy jesteśmy jednak pozytywnie do tego nastawieni, bo ciężka praca musi zaowocować naszą dobrą grą na wiosnę.

Jakie cele przed rundą wiosenną stawia sobie Piotr Wiśniewski?

- Chciałbym grać lepiej niż jesienią. Mam bowiem świadomość, że ostatnia runda nie wyszła mi tak dobrze jak bym tego chciał.

Jak oceniasz powrót do Lechii Pawła Buzały?

- Z "Buzim" byłem cały czas w kontakcie, także gdy grał w Bełchatowie. Regularnie do siebie dzwoniliśmy i wymienialiśmy się opiniami o meczach. Na pewno będzie on dużym wzmocnieniem dla naszej ofensywy, bo to bardzo dobry zawodnik. Jest szybki i ma dużą łatwość dochodzenia do sytuacji strzeleckich. Jak tylko będzie je wykorzystywał to jestem przekonany, że strzeli dla Lechii jeszcze dużo bramek.
(rafz / lechia.pl) 14 stycznia 2013, 16:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038