Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kaczmarek: Z Leo Beenhakkerem mamy wstępne ustalenia

22 stycznia 2013

"Bobo" Kaczmarek mówi, że nie zapadła jeszcze żadna decyzja co do poprowadzenia treningu Lechii przez Beenhakkera.
W grudniu Kaczmarek wraz ze sztabem trenerskim pojechał do Holandii. Głównym celem było przyjrzenie się treningom seniorów oraz juniorów. Trenerzy spotkali się wówczas z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski Leo Beenhakkerem. Kaczmarek był jego asystentem. Leo dostał propozycję przyjechania na mecz Lechii, przyjrzenia się treningom oraz poprowadzenia dwóch.

- W czasie naszego pobytu w Holandii mieliśmy spotkanie z Leo Beenhakkerem. Parę godzin sobie pogadaliśmy. Wstępnie zaprosiliśmy go do nas na mecz. A co do projektu szkoleniowego, to nie chodzi o prowadzenie treningów w Lechii, ale o szerszy aspekt, czyli staże szkoleniowe, gdzie Leo poprowadziłby jedną czy dwie jednostki szkoleniowe. Spotkalibyśmy się ze wszystkimi trenerami Lechii i porozmawiali o tym, co obowiązuje w dzisiejszej nowoczesnej piłce nożnej. Leo ma wielkie doświadczenie i dużo do powiedzenia. Na razie mamy tylko wstępne ustalenia, ale konkretnego terminu brak. Nie chodzi tu jednak tylko o Leo, bo w moim zamyśle jest też sprowadzenie m.in. Fransa Hoeka, który został trenerem bramkarzy w reprezentacji Holandii. Nie ma co się zamykać w swojej skorupie. Takie kontakty rozwijają. Trenerzy nabierają doświadczenia i wiele można na tym skorzystać. Żaden wstyd i dyshonor czerpać wzorce z Holandii, gdzie rozwój i szkolenie młodzieży stoją na najwyższym poziomie. - mówi Bogusław Kaczmarek.
(rafz / Gazeta Wyborcza) 22 stycznia 2013, 21:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052