Prawie tuzin bramek w dzisiejszych sparingach!

23 stycznia 2013

Lechiści rozgromili dzisiaj dwa zespoły. Najpierw Polonię Warszawa 4:0, a potem Gryf Wejherowo aż 7:0!

W meczu z Polonią Warszawa trener Kaczmarek posłał do boju dość silny skład. Paweł Buzała zaliczył swoje pierwsze trafienia po powrocie do Gdańska - pokonał bramkarza "Czarnych Koszul" aż dwa razy. Oprócz tego trafił Mateusz Machaj, dobijając swój własny strzał z rzutu wolnego. Gola strzelił również Piotr Wiśniewski po podaniu Ricardinho. W bramce dobrze spisywał się Michał Buchalik, broniąc strzały Polonistów. Dobre recenzje zrbrali też testowani Pietre i Rahoui.

LECHIA GDAŃSK - POLONIA WARSZAWA 4:0 (2:0)

LECHIA: Buchalik - Deleu, Bieniuk (49' Warzycha), Janicki, Brożek (40' Garbacik) - Machaj, Pietrowski (40' Surma) - Ricardinho, Pietre, Rahoui (40' Łazaj) - Buzała (49' Wiśniewski)

W drugim sparingu Biało-Zieloni podejmowali Gryf Wejherowo. W tym meczu obejrzeliśmy wielu młodych zawodników. Najpierw gola strzelił Grzegorz Rasiak, a potem asystował przy trafieniu Wojciecha Zyski. Cztery minuty przed końcem pierwszej połowy po dokładnym dośrodkowaniu gola zdobył znów "GR11". Druga połowa była demonstracją siły młodzieży. Dwa gole strzelił Adam Duda, a po jednym Adam Gołuński i Sebastian Sypniewski.

LECHIA GDAŃSK - GRYF WEJHEROWO 7:0 (3:0)

LECHIA: Sobczak (46' Małkowski) - Oualembo, Warzycha (46' Dawidowicz), Bąk, Bielawski (55' Czerwiński) - Kacprzycki (46' Gołuński), Andreu (46' Skrzecz), Zyska, Frankowski (46' Sypniewski), Grzelczak (46' Smuczyński) - Rasiak (46' Duda).
(rafz / lechia.gda.pl) 23 stycznia 2013, 20:28