Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Krew od rugbistów Lechii

21 marca 2013

Rugbiści Lechii w najbliższy czwartek oddadzą krew dla kibiców poszkodowanych w wypadku autokaru.
Gdy we wtorek rano dotarła do klubu smutna informacja o wypadku autokaru z kibicami Lechii, rugbiści z Gdańska zdecydowali się honorowo oddać krew z myślą o poszkodowanych. Przeszkodą okazał się mecz z Budowlanymi Łódź, który miał być rozegrany w sobotę w Łodzi. Po szybkiej konsultacji okazało się, że oddanie krwi na kilka dni przed wymagającym meczem, kiedy zespół jest w ciężkim treningu, nie jest do końca bez znaczenia dla organizmu. Już wtedy zdecydowano, że rugbiści udadzą się do punktu honorowego krwiodawstwa prosto po przyjeździe z Łodzi. Jednak ze względu na panującą w Polsce zimę, to spotkanie zostało przełożone. Ta wiadomość dotarła w środę o godzinie 12.30, a już około 13.00 rozdzwoniły się telefony zawodników, którzy są gotowi oddać honorowo krew!

W czwartek wszyscy rugbiści, których stan zdrowia pozwala na oddanie krwi udadzą się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku i z przyjemnością oddadzą krew dla rannych kibiców.

Dlaczego rugbiści oddają krew? To naturalna postawa, której fundamentem jest i kodeks honorowy każdego rugbisty! Jesteśmy jedną Lechią Gdańsk!


źródło: lechiarugby.pl
(wiki / lechia.gda.pl) 21 marca 2013, 18:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.107