Gdańsk: wtorek, 22 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Julian Ripoli zawodnikiem Lechii

21 marca 2013

Lechia podpisała kontrakt z włoskim piłkarzem, Julianem Ripoli. Umowa obowiązuje do końca sezonu.
W czwartek po południu Lechia zatrudniła włoskiego napastnika Juliana Ripolego po ponadmiesięcznych testach. Umową, która obowiązuje do końca bieżącego sezonu. Lechia zastrzegła sobie też w kontrakcie możliwość jego przedłużenia do końca czerwca 2015 r.

21-letni Włoch, grający na pozycji napastnika bądź ofensywnego pomocnika, zainteresował trenera Bogusława Kaczmarka podczas obozu przygotowawczego w Cetniewie. Lewonożny zawodnik, swoją karierę zaczynał w Szwajcarii, gdzie grał m.in. w młodzieżowych zespołach Neuchatel Xamax. W styczniu 2012 roku przeszedł do włoskiej Genoi, ale tam nie przebił się do składu pierwszego zespołu i grał w drużynie Primavera.

- Od ponad miesiąca ciężko pracowałem na treningach, by przekonać do siebie trenera Kaczmarka i cały sztab szkoleniowy Lechii. Cieszę się, że mi zaufano i postaram się nie zawieść oczekiwań – powiedział tuż po podpisaniu kontraktu Ripoli.

Tydzień temu zawodnik przeszedł szczegółowe badania w klinice Rehasport. Okazało się jednak, że nie jest fizycznie przygotowany do meczów w ekstraklasie.

- Pod względem fizjologicznym jego organizm jest totalnie rozregulowany. Ripoli ma horrendalne zaległości treningowe, powoli próbujemy przywrócić go do stanu używalności, ale to jeszcze trochę potrwa - podkreśla trener Kaczmarek
(wiki / lechia.pl) 21 marca 2013, 19:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.137