Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Jagiellonią

16 kwietnia 2013

Przedstawiamy oceny piłkarzy Lechii za przegrany 2:3 mecz z Jagiellonią Białystok. Skala 1-10.
Sebastian Małkowski - Na początku meczu przytrafiła mu się straszna kontuzja która wyklucza go z gry do końca sezonu.

Deleu - 5 - Średni mecz Brazylijczyka. Aktywny w ofensywie, jednak nic z tego nie wynikło. W obronie brak zdecydowania, momentami wydawało się, że bał się zawodników Jagiellonii. Jego stroną Jagiellonia przeprowadziła sporo akcji.

Jarosław Bieniuk - 4,5 - Kolejny słaby występ. Brak pewności siebie. Nie układa mu się współpraca z Rafałem Janickim. Miał być liderem linii obrony i niestety nie wywiązuje się z tego. Cała obrona, z nim na czele popełnia wiele błędów.

Rafał Janicki - 4,5 - Podobnie jak Bieniuk. Niestety dalej jest melodią przyszłości. Nieustannie zdarzają mu się głupie błędy.

Piotr Brożek - 3 - Niestety słaby występ. Z meczu na mecz jest coraz gorzej. Kompletnie zgubił krycie Quintany w akcji po której Hiszpan strzelił bramkę. Brak aktywności w ofensywie. Również on "brał udział" przy golu Smolarka. Niestety brak w kadrze Lechii dla niego zastępcy.

Marcin Pietrowski - 6 - Średni występ. Na plus wywalczony rzut karny. Oczekujemy trochę więcej w rozgrywaniu.

Łukasz Surma - 5,5 - Słabszy niż Pietrowski. Trochę się pogubił przy bramce Smolarka. Od niego też oczekujemy trochę więcej w rozgrywaniu. Mógł mieć swój moment, gdy po dośrodkowaniu Kacprzyckiego strzelił ponad bramką.

Ricardinho - 7 - Brazylijczyk nam rozmarzł. Jeden z lepszych w tym meczu. Zdecydowanie jego najlepszy występ w tej rundzie. Zaliczył kilka udanych dryblingów i dokładnych podań. Może dzięki strzelonej bramce się odblokuje.

Piotr Wiśniewski - 7,5 - Najlepszy mecz "Wiśnie" w tej rundzie. Zagrał najlepiej spośród piłkarzy Lechii. Trener Kaczmarek chyba w końcu znalazł dla niego pozycję. Świetnie czuje się w drugiej linii, mając trochę przestrzeni. Po jego akcjach padła bramka oraz został podyktowany rzut karny dla Lechii.

Paweł Buzała - 2,5 - Najgorszy Lechista na boisku. Najsłabszy mecz "Buziego" w tej rundzie. Większość zagrań niedokładnych. Swoją postawą zapracował na zmianę w przerwie.

Adam Duda - 3,5 - Na plus strzelona bramka i umiejętność znalezienia się w polu karnym. Niestety jego skuteczność była katastrofalna. Pozwolimy sobie zacytować Bogusława Kaczmarka z jednego treningu - " Adam dobrze, ale to musi wpaść." Był też spóźniony przy golu Gajosa.

Rezerwowi:

Bartosz Kaniecki - 5 - Wszedł na boisko na samym początku mecz po kontuzji Małkowskiego. Widoczny był brak ogrania. Zaliczył kilka niepewnych interwencji. Kilka razy jednak udanie złapał piłkę. Mógł zachować się trochę lepiej przy golu Quintany.

Łukasz Kacprzycki - 5,5 - Wejście na plus. Kilka dobrych dośrodkowań, dożo waleczności, kilka wygranych pojedynków.

Przemysław Frankowski - Widać u niego potencjał na stałe występy w pierwszej drużynie. Oby doczekał się kolejnych szans.

seba i rafz
(rafz / lechia.gda.pl) 16 kwietnia 2013, 22:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040