Gdańsk: środa, 16 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl

Zwycięstwo rezerw z Gryfem

21 kwietnia 2013

Mecz przyjaźni rezerw Lechii z Gryfem Słupsk zakończył się wynikiem 1:0 dla "Biało-Zielonych".
Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 39 minucie Christopher Oualembo, który wyleczył już kontuzję, zagrał drugi z rzędu dobry mecz w drugiej drużynie Lechii, więc możliwe, że niedługo znajdzie się w meczowej kadrze Ekstraklasowej drużyny. Warto odnotować również, że wychowanek Lechii, Patryk Sobczak obronił karnego. Poza tym kilka dogodnych sytuacji w drugiej połowie miał Damian Kugiel.

- Cieszymy się, że w końcu po kilku meczach odnieśliśmy zwycięstwo. W pierwszej połowie poza jednym uderzeniem Chrisa, po którym piłka wpadła do siatki, nie mieliśmy sytuacji bramkowych, sytuacji zakończonych strzałem w światło bramki. W drugiej połowie przeciwnik robił wszystko, aby stałymi fragmentami wygrać mecz, gdyż mieli przewagę wzrostu. My jednak po kontratatakach powinniśmy strzelić 2-3 bramki, lecz zabrakło umiejętności - mówił po meczu trener Tomasz Unton.

LECHIA II GDAŃSK - GRYF SŁUPSK 1:0 (1:0)
BRAMKA: Oualembo 39'

LECHIA II: Sobczak - Przybylski (46 Brzeski), Iwanowski, Zbrzyzny, Karwat - Oualembo, Żmijewski, Gac, Ripoli, Kamiński - Czychowski (46 Kugiel).

GRYF: Oleszkiewicz - Schulz, Tymek, Szutenberg (85 Stępień), Sterczewski, Sidor (66 Oblizajek), Dworacki (46 Michalak), Piechowski, Świdziński, Ciemniewski, Bondara (73 Jęcek).
(rafz / lechia.pl) 21 kwietnia 2013, 00:08

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.