Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerski dwugłos po meczu Śląsk - Lechia

21 kwietnia 2013

Zapraszamy do zapoznania się z tym, co do powiedzenia mieli trenerzy obu drużyn po niedzielnym meczu.
Bogusław Kaczmarek: Kolejny raz zremisowaliśmy wygrany mecz. Nasza organizacja gry była wzorowa, zneutralizowaliśmy środek pola Śląska, odcięliśmy Sobotę i Patejuka od gry, byliśmy lepsi w każdym elemencie , stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Gdybyśmy mieli więcej spokoju pod bramką przeciwnika powinniśmy to spotkanie wygrać dwiema, trzema bramkami. Śląsk oczywiście też miał swoje sytuacje, ale nie zmienia to faktu, że to Lechia była w tym meczu lepszym zespołem.

Stanislav Levy: Chciałbym podziękować moim zawodnikom za ostatnie dwa tygodnie wysiłku. W tym czasie rozegraliśmy pięć spotkań i żadnego nie przegraliśmy. Awansowaliśmy do finału Pucharu Polski, chcieliśmy również z Lechią zdobyć trzy punkty. Po tym jednak jak ułożyło się to spotkanie myślę, że możemy być zadowoleni z remisu. Lechia zagrała w niedzielę naprawdę dobry mecz.
(rafz / lechia.pl) 21 kwietnia 2013, 23:04
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051