Gdańsk: piątek, 20 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nareszcie wygrana!

20 maja 2013

Lechia choć przegrywała 1:0 zdołała odrobić straty po bramkach wprowadzonych w 2 połowie Dudy i Machaja.
Bramki gdańszczan były ozdobą meczu, podobnie jak nieuznany gol przewrotka Ricardinho.

Oto co po meczu powiedział Bogusław Kaczmarek:
Mamy 34 punkty i z tego się cieszymy. Całą wiosnę szło nam jak po grudzie, graliśmy lepsze mecze niż dzisiaj, ale nie wygrywaliśmy. Stwarzaliśmy wprawdzie sytuacje, ale popełnialiśmy też bardzo dużo błędów w obronie. Wierzyłem jednak, że to się kiedyś odwróci. I tak się stało.
Tym razem sportowe szczęście było po naszej stronie i potwierdziła się piłkarska zasada, że suma tego szczęścia równa się zero. Cieszę się, że drużyna po rzucie karnym potrafiła się odrodzić. Goniąc wynik musieliśmy jednak zmienić akcenty i zagrać ofensywniej. Stąd zmiany Dudy i Machaja, którzy weszli i strzelili dwa gole.
Duda to taki zawodnik, który potrafi się znaleźć w sytuacjach bramkowych. Żałuję tylko, że w Lechii nikt nie dał mu szansy trzy lata temu, kiedy w rozgrywkach juniorów strzelał po 30 goli. Mając pod ręką takiego zawodnika kupowano innych
- mówił trener Lechii.
(ssl / Dziennik Bałtycki) 20 maja 2013, 23:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.077