Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowe zadania Gładysza i Puszkarza

14 czerwca 2013

Trenerzy Józef Gładysz oraz Zdzisław Puszkarz będą odpowiedzialni za nabór do najmłodszych grup młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Lechia Gdańsk.
Prowadzić będą zajęcia dla zawodników, którzy będą mogli w przyszłości zasilić kolejne roczniki Akademii.

Obecnie na całym świecie panuje tendencja, aby najlepsi i najbardziej doświadczeni trenerzy pracowali na dole piramidy szkolenia, tak aby w optymalny sposób dokonać naboru i wyłowić zawodników z predyspozycjami do uprawiania piłki nożnej na poziomie wyczynowym - mówi Tomasz Bocheński dyrektor Akademii Piłkarskiej Lechia Gdańsk. Wspólnie z trenerami Gładyszem i Puszkarzem, już kilka lat wcześniej dyskutowaliśmy nad ulepszeniem naszego systemu naboru do grup młodzieżowych, w związku z tym bardzo się cieszę, że przyjęli naszą ofertę. Wierzę, że ich doświadczenie oraz sama możliwość trenowania z tak dobrymi trenerami, przyciągnie do grup naborowych jeszcze większe grono dzieci, abyśmy mogli znaleźć tych najbardziej perspektywicznych zawodników, którzy w późniejszym okresie będą poddani naszemu procesowi szkoleniowemu na kolejnych etapach .
(ssl / lechia.pl) 14 czerwca 2013, 14:13
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.088