Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Komunikat Lechii ws. promocji biletów na Barcelonę

12 lipca 2013

W związku z doniesieniami medialnymi na temat biletów w promocyjnych cenach na mecz Lechii z FC Barceloną gdański klub przypomina, że organizatorami tego wydarzenia są Polish Sport Promotion i Arena Gdańsk Operator.
Bilety, które były sprzedawane za pośrednictwem Lechii, pochodziły ze specjalnej puli, jaką klubowi udało się uzyskać dla swoich kibiców od organizatora. Nie miał jednak żadnego wpływu na cenę tych wejściówek.

Intencją było umożliwienie kibicom Lechii zakupu biletów na to spotkanie bezpośrednio na miejscu w Gdańsku. Sprzedaż trwała tylko przez tydzień, a zainteresowanie nie było duże.

Organizatorzy meczu nie konsultowali z Lechią kwestii promocji biletów, ani nie informowali wcześniej o tym, że będą one do nabycia w obniżonych cenach. Sama obniżka nastąpiła już po tym jak Lechia zwróciła organizatorom pulę biletów, które nie zostały sprzedane.
(pd / lechia.pl) 12 lipca 2013, 14:24
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026