Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl

Sparing: Remis Lechii II Gdańsk z Kaszubią

18 lipca 2013

W pierwszym meczu kontrolnym, rezerwy gdańskiej Lechii zremisowały w Stężycy z beniaminkiem III ligi Kaszubią Kościerzyna 1:1 (0:0).
W 55 minucie bramkę dla podopiecznych Krzysztofa Wilka zdobył Jakub Kamiński. W ekipie biało-zielonych zagrali m.in. Michał Buchalik, Kacper Łazaj, Damian Garbacik i Przemysław Czerwiński.

Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1:1 (0:0)
Bramka dla Lechii: Jakub Kamiński 55'

Lechia II (I połowa): Kacper Rosa – Patryk Bejrowski, Damian Garbacik, Piotr Przybylski, Kewin Sidor – Kamil Gorczyca, Andrzej Kaszuba, Przemysław Czerwiński, Bartłomiej Smuczyński, Kacper Łazaj – Jakub Kamiński.

Lechia II (II połowa): Michał Buchalik – Damian Garbacik, Piotr Przybylski, Paweł Rzepnikowski, Piotr Jaroszek – Maciej Skibowski, Marcin Kucharski, Dawid Żmijewski, Rafał Gorczyca, Przemysław Kamiński – Jakub Kamiński.
(pd / lechia.pl) 18 lipca 2013, 18:02

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.