Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bez dopingu i oprawy z Barceloną

18 lipca 2013

Stowarzyszenie "Lwy Północy: wydało specjalne oświadczenie dotyczące sobotniego sparingu Lechii z FC Barceloną.
Treść komunikatu brzmi: Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" informuje, iż na meczu sparingowym Lechii Gdańsk z FC Barcelona nie będzie prowadzony zorganizowany doping oraz nieobecne będą inne elementy towarzyszące oprawom meczowym.
Wysoka wartość oraz stosowana polityka cenowa dotyczące biletów spowodowały, że wydarzenie to stało się niedostępne dla większości wiernych fanów gdańskiej Lechii, przez co mecz nabrał znaczenia typowo medialnego i daleki jest od atmosfery, której Biało-Zieloni poświęcają czas, pieniądze i swoje zaangażowanie.


Nie może to dziwić ze względu na cenę wejściówek jak i to, że Lechia będzie na tym meczu podobnie jak Barcelona tylko gościem. Organizatorzy meczu mają więc nauczkę na przyszłość, aby myśleć o szacunku dla lokalnych kibiców i umożliwić im zaprezentowanie swojego dopingu.
(rafz / Stowarzyszenie Lwy Północy) 18 lipca 2013, 19:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013