Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerzy po spotkaniu Lechia - Metalist

13 października 2013

Wypowiedzi szkoleniowców po meczu na PGE Arenie.
Michał Probierz (Lechia Gdańsk): - Przed meczem zaprosiłem trenera naszych gości na kawę i rozmawialiśmy o tym, że można tylko pozazdrościć, że ma szansę pracować w jednym klubie przez dziewięć lat. To było dziś widać, bo zespół z Charkowa prezentuje się bardzo solidnie i cieszę się, że mogliśmy z nimi zagrać. Wystąpiło dziś kilku młodych piłkarzy, bo chcieliśmy im też pokazać jaka jest droga do wielkiej piłki.

- Podstawą jest przede wszystkim sumienna praca, aby dorównać do takiego poziomu. Nas niestety nie stać na takich zawodników jakich ma Metalist, dlatego przystąpiliśmy do tego meczu mocno zmotywowani, bo chcieliśmy osiągnąć dobry wynik. Jednak z takim zespołem nie ma na to szans, jeśli nie wykorzystuje się na początku stwarzanych sytuacji. Dziękuję również trenerowi naszych gości za to spotkanie, bo dużo mogliśmy z tego wyciągnąć, a dla nas to jest kierunkowskaz, szczególnie dla naszej młodzieży jak pracować dalej.

Myron Markiewicz (Metalist Charków): - - Chciałem podziękować za przyjecie nas w Gdańsku i dobry mecz przeciwko młodej, ambitnej drużynie – mówił po meczu szkoleniowiec Ukraińców. – Graliśmy na pięknym stadionie, cieszę się że zostaliśmy zaproszeni na to spotkanie przez Lechię. Ten mecz był też elementem przygotowania naszej drużyny do najbliższego meczu ligowego. Na pewno będą zmiany w składzie, bo dojdą do nasz zawodnicy, którzy wyjechali grać w swoich reprezentacjach. Jednak jestem zadowolony z tego jak zagrała moja drużyna. Mieli okazję pokazać się również zmiennicy.
(pd / lechia.gda.pl) 13 października 2013, 23:18
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.089