Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Jagiellonią

14 marca 2014

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za przegrany 1:2 mecz Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok. Skala ocen: szkolna 1-6.
Mateusz Bąk: 3. Nie miał w tym meczu zbyt wiele pracy, jednak to co mógł to obronił. Kilka razy udanie interweniował na przedpolu. Przy pierwszej bramce nie miał szans, przy drugiej może mógłby się trochę bardziej wybić do boku, jednak z pewnością nie można go obwiniać.

Deleu: 2. Słaby mecz w wykonaniu Brazylijczyka. W obronie popełnił kilka błędów, w ataku był kompletnie niewidoczny. Niepokojące jest to, że od dłuższego czasu nie może odnaleźć dobrej formy.

Sebastian Madera: 2-. To był chyba jego najgorszy mecz od bardzo dawna. W tym meczu obaj stoperzy zagrali kompletnie nie po swojemu. Brakowało pewności, chłodnej głowy, a do tego widzieliśmy sporo błędów w ustawieniu.

Rafał Janicki: 2-. Razem z Maderą zagrał bardzo słabo. On też popełniał błędy w ustawieniu i brakowało widocznych w ostatnich meczach pewności i spokoju.

Nikola Leković: 3. Wybitnie nie zagrał, ale wielkich powodów do narzekania nie ma. W obronie ciężko było przeciwnikom wygrać z nim pojedynek. Ochoczo podłączał się do ataku, jednak zdarzało się, że koledzy nie wykorzystywali tego faktu.

Paweł Dawidowicz: 1. Ten mecz był tragiczny w jego wykonaniu. Rywale łatwo sobie z nim radzili, nie odbierał piłek, ciężko było zliczyć jego niewytłumaczalne podania wprost pod nogi przeciwnika. Nie zdziwimy się jeśli usiądzie na ławce w następnym meczu ligowym.

Marcin Pietrowski: 3. Większego błysku nie pokazał, ale na pewno zagrał solidnie. Rozbił sporo ataków, próbował podawać do przodu, jednak tu bez niespodzianki - zabrakło dokładności.

Piotr Wiśniewski: 4. W pierwszej połowie zgrzytaliśmy zębami, ale w drugiej całkowicie się poprawił. Był w stanie minąć kilku przeciwników naraz, udanie rozegrać akcję, czy postraszyć uderzeniem. T on wywalczył rzut karny, który ma bardzo duże znaczenie w kontekście dwumeczu.

Stojan Vranjes: 2+. Chęci nie można mu odmówić, jednak cały czas brakuje zgrania i zrozumienia z kolegami. Zdarzają mu się też ciężkie do wytłumaczenia błędy techniczne.

Maciej Makuszewski: 3-. Był dość aktywny, ale dalej nie może odnaleźć swojej optymalnej formy. Brakuje mu tej lekkości w dryblowaniu i dynamiki. Oby to z czasem przyszło.

Zaur Sadajew: 3. Pozytywnie nas zaskoczył. Z dużą łatwością przyjmował piłkę, przekładał sobie obrońców, ogrywał ich i zastawiał się. Kilka razy zabrakło go jednak przy wykańczaniu akcji. Ogólnie jednak występ na duży plus. Pokazał, ze warto na niego stawiać, z chyba najlepiej czułby się w ustawieniu z dwoma napastnikami.

Rezerwowi:

Patryk Tuszyński: 3. Zdobył bardzo ważną bramkę z rzutu karnego. Poza tym jak zawsze potrafił się zastawić, czy odegrać piłkę do kolegi z zespołu. Był jednak mniej aktywny niż zwykle.

Piotr Grzelczak: 2. W tym meczu ograniczył się do kilku dośrodkowań i kilku udanych podań z przodu. Był mniej aktywny niż zwykle, a szkoda, bo w takim meczu mógłby dać trochę więcej zespołowi.

Przemysław Frankowski: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Piłkarz meczu w Lechii według lechia.gda.pl: Piotr Wiśniewski.
(rafz / lechia.gda.pl) 14 marca 2014, 17:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046