Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Michał Probierz zwolniony!

26 marca 2014

Michał Probierz został zwolniony z funkcji trenera I zespołu Lechii Gdańsk.
Klub za pośrednictwem oficjalnej strony poinformował, iż wczorajszy mecz w Pucharze Polski był ostatnim dla trenera Michała Probierza. Powodem są niezadowalające wyniki drużyny w rundzie wiosennej. "Polski Guardiola" prowadził Lechię od początku tego sezonu, w 27 kolejkach zdobył 34 punkty wygrywając 8 spotkań, 9 przegrywając, a 10 remisując. W Pucharze Polski Lechia dwa razy wygrała, raz przegrała i raz zremisowała kończąc udział w tych rozgrywkach w fazie ćwierćfinałowej.

Redakcja serwisu lechia.gda.pl pragnie podziękować Michałowi Probierzowi za wykonaną pracę. Szansę gry dostało kilku młodych zawodników, co szczególnie cieszyło. W lipcu Biało-Zieloni sensacyjnie zremisowali 2:2 sparing z FC Barceloną, a miesiąc później Lechia była liderem tabeli. Z pewnością te momenty zostaną w naszej pamięci.
(rafz / lechia.pl) 26 marca 2014, 15:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036