Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Jagiellonią

26 marca 2014

Przedstawiamy nasze oceny piłkarz Lechii za zremisowany 1:1 mecz rewanżowy 1/4 finału Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok. Skala ocen: szkolna 1-6.
Mateusz Bąk: 3. Przy straconej bramce nie miał absolutnie żadnych szans i nikt nie ma prawa go za nią winić. Poza tym poprawny występ. Obronił kilka strzałów, wyłapał kilka dośrodkowań. Umiejętnie instruował linię obrony.

Paweł Stolarski: 3. Przeciętny występ, jednak trzeba zauważyć, że po raz pierwszy znalazł się w wyjściowym składzie Lechii. W obronie spisywał się dość nieźle, widać było też chęć uczestniczenia w ataku. Tam jednak brakowało dokładności przy strzałach, czy dośrodkowaniach.

Rafał Janicki: 4. Duet obrońców sprostał ciężarowi tego meczu - nie można ich winić za bramkę, gdyż padła po uderzeniu z dystansu. Rafał grał pewnie, solidnie i co ważne - starał się celnie wyprowadzać piłkę.

Sebastian Madera: 4. Podobnie jak Janicki. Dobry, solidny występ, Jagiellonia nie stworzyła sobie zbyt wielu sytuacji co podkreśla ważną rolę obrońców.

Nikola Leković: 4. Od początku gry w Lechii prezentuje równy, solidny poziom. W obronie wygrywa większość pojedynków. W ofensywie daje sporo jakości - jest w stanie umiejętnie rozegrać piłkę, minąć rywala, problemem są jedynie celne dośrodkowania, jednak da się to wyćwiczyć.

Wojciech Zyska: 1. Rzadki przypadek imitacji piłkarza. Ten człowiek ma problem z kopnięciem piłki prosto na kilka metrów. Nie mówiąc już o udanych odbiorach i ładnych dograniach do przodu, bo takich się nie dopatrzyliśmy. Rzadko to mówimy, ale może warto pomyśleć o zmianie zawodu, a już na pewno poziomu rozgrywek i nie mówimy tu o transferze do Bundesligi.

Paweł Dawidowicz: 3. Solidny występ, choć jeszcze nie perfekcyjny. Widać było wielką ambicję, udane odbiory i przynajmniej próby rozegrania piłki, z których spora część była udana. Jeden z kilku jasnych punktów.

Piotr Grzelczak: 2-. Dużymi momentami był niewidoczny. Stracił sporo piłek, ale kiedy już dostał futbolówkę przynajmniej pojawiał się jakiś pomysł na zagranie.

Stojan Vranjes: 3-. Starał się pokazywać do gry, próbować rozgrywać piłkę, dośrodkowywać, czy strzelać. Wychodziło to z mniejszym, lub większym skutkiem, jednak widać u tego zawodnika sporą klasę piłkarską.

Patryk Tuszyński: 2+. Z przykrością stwierdzamy, że chyba poczuł się zbyt dużą gwiazdą. Irytowały nas jego straty w sytuacjach, w których mógł ładnie rozegrać piłkę. Powinien myśleć mniej o sobie, a więcej o drużynie.

Zaur Sadajew: 1+. Słabiutki występ Czeczena. Stracił masę piłek, oddał mało strzałów. Był zwyczajnie nieprzydatny drużynie.

Rezerwowi:

Piotr Wiśniewski: 1. Drugi w drużynie przykład imitacji piłkarza. Czy on zagrał, chociaż jedną dobrą piłkę? Nawet nie chce nam się liczyć jego strat, bo kosztowałoby to nas zbyt dużo nerwów. Nie chcemy takiego piłkarza w drużynie.

Maciej Makuszewski: 2+. Oglądaliśmy bardzo mało akcji w jego wykonaniu. Obrońcy rywala dobrze go rozpracowali. Zaliczył jednak asystę przy golu Frankowskiego i w końcówce nieco się ożywił. Chyba było jednak za późno.

Przemysław Frankowski: 2. Strzelił gola... i nic poza tym. Był jak na siebie bardzo mało aktywny i nie stwarzał zagrożenia. Niestety wpasował się w poziom drużyny.

Piłkarz meczu w Lechii według lechia.gda.pl: Nikola Leković
(rafz / lechia.gda.pl) 26 marca 2014, 23:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051