Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Świetny mecz i Moniz starszy o 10 lat

17 maja 2014

Znakomite widowisko stworzyli na PGE Arenie piłkarze Lechii i Lecha. Wygrali gdańszczanie po dwóch bramkach Sadajewa 2:1.
Trener Ricardo Moniz był zadowolony z postawy swojej drużyny : Oba zespoły grały ofensywnie, my wreszcie zagraliśmy skutecznie. Wcześniej z Ruchem i Legią również kreowaliśmy dużo sytuacji, ale nie udało się wykorzystać stworzonych sytuacji. Tym razem było inaczej. W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze. W grze mojego zespołu było dużo wizji, stąd wiele okazji do zdobycia gola.

Wspaniałe zawody zagrał Sadajew, bardzo dobrze działała też prawa strona z Deleu i Makuszewskim. Na pochwały zasłużył Grzelczak. Również po przerwie cały czas byliśmy silni i stabilni, choć mieliśmy też sporo szczęścia. Przy strzale Teodorczyka, po którym piłka odbiła się od dwóch słupków i wyszła w pole postarzałem się o 10 lat - żartował Moniz.

Szkoleniowiec chwalił też Sadajewa za skuteczność i Dawidowicza, za to, że po wycieczce do Portugalii wraca do świetnej formy : Dawidowicz bardzo skupia się treningu, ciężko pracuje, ale przy tym cały się uśmiecha i jest przykładem, że ciężką pracą można coś osiągnąć. Może być inspiracją dla wszystkich młodych zawodników - podkreślił Moniz.
(ssl / lechia.gda.pl) 17 maja 2014, 01:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021