Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Janicki znokautowany przez Wilczka

7 grudnia 2014

Nie dość, że obrona Lechii w meczu z Piastem zagrała w nowym ustawieniu to w 10 minucie z boiska musiał zejść kontuzjowany Rafał Janicki.
Najlepszy obrońca Lechii starł się w powietrznym pojedynku z grającym w masce Kamilem Wilczkiem. Zderzenie głowami okazało się fatalne dla Janickiego, który upadł i miał nawet kłopot z podniesieniem tułowia by usiąść na murawie. Jak mówił później przed kamerami nc+ nie pamięta tego zderzenia podobnie jak innych wydarzeń z niedzielnego poranka. Na szczęście jeszcze w trakcie meczu trafił na ławkę rezerwowych.

Na razie trudno ocenić, czy jego stan pozwoli na występ przeciwko Lechowi w Poznaniu. Nie potrafił tego ocenić trener Jerzy Brzęczek pytany po meczu przez dziennikarzy. Janicki przejdzie teraz serię badań, które wykażą czy może wrócić na boisko bez szwanku dla zdrowia.
(ssl / lechia.gda.pl) 7 grudnia 2014, 21:13
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.495