Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Remis z trzecią drużyną Angoli

31 stycznia 2015

Drugi mecz Lechii z Hiszpanii zakończył się remisem. W karnych lepsi okazali się gdańszczanie.

Lechia Gdańsk: (I połowa) Trela - Wojtkowiak, Janicki, Bougaidis, Wawrzyniak -Kazlauskas, Łukasik, Możdżeń, Mila, Grzelczak - Friesenbichler. (II połowa) Trela - Pietrowski, Rudinilson, Leković - Makuszewski, Borysiuk, Wiśniewski, Vranješ, Pawłowski, Nazário - Čolak.

Sport Luanda e Benfica:Bolongo - Debelé (46, Vado), Amougou (63, Gouveia), Fabrício (46, Jeferson; 70 Ady), Touré, Amaro (60 Caranga, 88 Milton), Gomito (60 Geraldo), Pedro (66, Mokanga), Ribeiro (60, Lírio), da Costa (46, Gilberto), Roque (46, Dédé).

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Hiszpanii Lechia Gdańsk zremisowała 1-1 (1-1) ze zdobywcą Pucharu Angoli i trzecią drużyną tamtejszej ekstraklasy - Sport Luanda e Benfica. Po meczu rozegrano także serię rzutów karnych, w której Lechia pokonała rywali 4-3.

karne: 1-0 Ariel Borysiuk, 1-1 Miguel Geraldo, 2-1 Nikola Leković, 2-2 Adawá Mokanga, 3-2 Bartłomiej Pawłowski, (3-2 Rúben Gouveia - obroniony), (3-2 Bruno Nazário - poprzeczka), 3-3 Gilberto, 4-3 Piotr Wiśniewski, (4-3 Milton - obroniony).
(ssl / lechia.pl) 31 stycznia 2015, 22:52