Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerski dwugłos po meczu w Gdańsku

14 lutego 2015

Zapis konferencji z udziałem szkoleniowców obu drużyn.
Jerzy Brzęczek (Lechia):
-To było zasłużone zwycięstwo. Wisła w zasadzie przez cały mecz nie miała okazji do strzelenia bramki. Stworzyliśmy sobie wiele dobrych sytuacji i dlatego chciałbym pogratulować chłopakom. Uważam, że to znakomity początek nowej rundy. Jestem zadowolony ze wszystkich moich zawodników.

-To zwycięstwo było nam potrzebne żeby zbudować pewne podstawy do tego, aby oddalić się od strefy spadkowej. Jeżeli chodzi o jakość gry to zrobiliśmy duży skok względem rundy jesiennej, ale musimy mieć świadomość, że to tylko pierwsze spotkanie. Drużyna była skoncentrowana przez 90 minut.

-Z poziomu gry jestem zadowolony, ale to już za nami i od poniedziałku przygotowujemy się do moim zdaniem trudniejszego meczu z Zawiszą. Zagraliśmy mądrze, a wygrana z drużyną z czołówki jest szczególnie istotna.

Franciszek Smuda (Wisła):
- Z naszej strony nie był to mecz na wysokim poziomie. Wiadomo, że w pierwszych spotkaniach trudno oczekiwać wysokiego poziomu. W przerwie zimowej graliśmy mecze sparingowe, jednak one na dobrą sprawę nie mówią nic o dyspozycji drużyny.

- Weryfikuje to dopiero walka o punkty. Przegraliśmy bo nie panowaliśmy w środkowej strefie boiska gdzie Lechia radziła sobie świetnie na tej trudnej murawie. Ten mecz to już historia i trzeba myśleć o kolejnym spotkaniu.
(pd / lechia.pl) 14 lutego 2015, 08:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.078