Gdańsk: sobota, 18 sierpnia 2018

Lechia gromi Concordię Elbląg

14 lutego 2015

Lechia Gdańsk wygrała przy Traugutta z Concordią Elbląg aż 9:1 (6:1). Po dwie bramki dla naszej drużyny zdobyli Adam Dźwigała i Donatas Kazlauskas.
Na sparing z III-ligową ekipą z Elbląga trener Jerzy Brzęczek wysłał sporą liczbę zawodników, którzy nie mieli okazji zagrać z Wisłą bądź zaliczyli zaledwie po kilka minut co przyniosło spore pozytywne skutki.

Po 45 minutach Biało-Zieloni wygrywali 6:1, najlepiej wypadł Donatas Kazlauskas, który dwukrotnie trafił do bramki rywali. Po zmianie stron gdy na boisku pojawił się nieco inny skład bardzo dobrze zaprezentował się m.in. Adam Dźwigała zdobywając dwie bramki.

Lechia Gdańsk - Concordia Elbląg 9:1 (6:1)
A. Dźwigała (dwie), D. Kazlauskas (dwie), N. Leković, A. Colak, P. Wiśniewski, B. Nazario, T. Preizner - An Jinya

Lechia : Łukasz Budziłek (46' Damian Podleśny) - Marcin Pietrowski, Rudinilson, Gérson, Nikola Leković (46' Damian Garbacik) - Donatas Kazlauskas (46' Paweł Czychowski), Stojan Vranješ (46' Bernard Powszuk), Ariel Borysiuk (46' Andrzej Kaszuba), Piotr Wiśniewski (46' Adam Dźwigała), Bruno Nazario (46' Tomasz Preizner) - Antonio Colak (46' Przemysław Macierzyński).

Concordia : Kamil Banasiak - Mariusz Pelc, Kostek, Grzegorz Miecznik, Sebastian Tomczuk, Michał Lewandowski, Radosław Bukacki, An Jinya, Mateusz Szmydt, Hikaru Kawasakiya, Paweł Sagan. Grali także: Keegan, Fofana.
(hat / 90minut.pl) 14 lutego 2015, 22:00

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.