Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Wisłą

14 lutego 2015

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za wygrany 1:0 mecz z Wisłą Kraków. Skala: szkolna 1-6.
Mateusz Bąk: 3 "Bączek" nie został poważnie zatrudniony do pracy w tym meczu. Jedynie kilka razy złapał piłkę po dośrodkowaniach. Mateusz mógł spokojnie zrobić sobie ciepłą herbatę - piłkarze Wisły nie przeszkodziliby mu w jej piciu, gdyż nie oddali żadnego celnego strzału.

Grzegorz Wojtkowiak: 4+ Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu Wojtkowiaka. W obronie nie popełniał błędów, podłączał się też do ataku. To on powalczył o piłkę i zgrał ją głową do Makuszewskiego, a następnie wyszedł na pozycję i zaliczył asystę przy bramce. Oby tak dalej!

Rafał Janicki: 4 Bardzo pewny występ Rafała. Nie przegrywał pojedynków w obronie. Uwydatnieniem jego pewności siebie był moment, kiedy postanowił minąć napastnika Wisły zamiast wybijać piłkę. Ponadto dobrze wyprowadzał futbolówkę - to po jego zagraniu koledzy stworzyli akcję bramkową, a w końcówce kapitalnie poszedł za akcją dośrodkowując do Grzelczaka, który mógł zdobyć drugą bramkę.

Mavroudis Bougaidis: 4 Przyznamy szczerze, że Grek nas pozytywnie zaskoczył. Po rundzie jesiennej mieliśmy, co do niego mieszane uczucia. Tym razem zagrał bardzo pewnie i myślał co robi. liczymy, że utrzyma dobrą dyspozycję.

Jakub Wawrzyniak: 4+ Ze swoich zadań wywiązywał się perfekcyjnie. W obronie bezbłędny, a w ataku aktywny. Tak doświadczony zawodnik da nam jeszcze wiele dobrego.

Mateusz Możdżeń: 3- Nie zagrał źle, jednak brakowało nam jego aktywności. Zabrakło dobrych prostopadłych podań i strzałów z dystansu.

Daniel Łukasik: 4+ Bardzo dobre zawody w wykonaniu Daniela. Cały czas pokazywał się kolegom do gry, wracał do obrony i starał się rozgrywać piłkę. Kilkukrotnie dobrze interweniował we własnym polu karnym. liczymy na dalszą dobrą postawę Łukasika, gdyż był to prawdopodobnie jego najlepszy mecz w barwach Lechii.

Maciej Makuszewski: 3 Był dość aktywny, jednak brakowało konkretów - udanych dryblingów, czy strzałów. To, jednak on zagrał na wolne pole do Wojtkowiaka, który wyłożył piłkę Grzelczakowi. Podsumowując - nie było źle, ale liczymy na więcej.

Sebastian Mila: 4 Był to udany powrót do Lechii "Rogera". Był aktywny, starał się obsługiwać kolegów dobrymi podaniami. Przy odrobinie szczęścia mógł zdobyć bramkę, jednak po jego strzale z rzutu wolnego piłka minimalnie minęła bramkę. Ponadto motywował kolegów, więc dobrze wywiązywał się z obowiązków kapitana.

Piotr Grzelczak: 3+ Był aktywny, lecz podobnie, jak w przypadku Makuszewskiego przez większość czasu brakowało konkretów. Na szczęście w najważniejszym momencie się odnalazł i skierował piłkę do bramki. Ten gol dał Lechii zwycięstwo.

Kevin Friesenbichler: 2+ Starał się wychodzić na pozycję i uczestniczyć w grze, jednak bardzo mało z tego wynikało. Głównie odbijał się od obrońców próbując wymuszać faule, co średnio mu wychodziło. Liczymy na zdecydowanie więcej, jeśli chce dłużej występować w podstawowym składzie.

Rezerwowi:

Bruno Nazrio, Antonio Colak, Gerson: Grali zbyt krótko, aby ich ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Grzegorz Wojtkowiak
(rafz / lechia.gda.pl) 14 lutego 2015, 22:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.065