Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Brzęczek: Momentami nasza gra wygląda lepiej

14 marca 2015

Trenera biało-zielonych Jerzego Brzęczka cieszy postęp w grze drużyny i przełamanie Sebastiana Mili. Skrytykował również proste straty piłek, które zdarzały się piłkarzom.
- Uważam, że zasłużyliśmy dziś na zwycięstwo, byliśmy na boisku konkretniejsi i mieliśmy więcej bramkowych sytuacji. Mogliśmy jednak strzelić bramkę na 2:0 i wtedy byłoby już zupełnie spokojnie - powiedział na konferencji prasowej trener Lechii.

- To było dla nas bardzo ważne spotkanie, na trudnym terenie i ze zdeterminowanym przeciwnikiem, więc bardzo się cieszę, że zdobyliśmy trzy punkty. Radość podwójna, bo podtrzymaliśmy pasmo bez straconej bramki, a nasza gra wyglądała momentami dużo lepiej niż chociażby w ostatnich meczach w Chorzowie czy z GKS Bełchatów. Uważam, że zasłużyliśmy dziś na zwycięstwo, byliśmy na boisku konkretniejsi i mieliśmy więcej bramkowych sytuacji.

- Mogliśmy jednak strzelić na 2:0 i wtedy byłoby już zupełnie spokojnie. Minus dla mojego zespołu też jest, po tym, jak zaczęliśmy grać w przewadze, nie powinniśmy dopuszczać do sytuacji, że po naszych prostych stratach w środku pola Pogoń wyprowadzała groźne kontry. Nic z tego na szczęście nie wynikło, ale trochę strachu było.

- Cieszy mnie też gol Sebastiana Mili. To nie jest dla niego łatwa sytuacja, bo oczekiwania wobec jego osoby są ogromne. Dlatego fajnie się stało, że Sebastian strzelił tę bramkę. Jestem pewien, że z każdym meczem będzie prezentować się coraz lepiej, szczególnie kiedy będzie w pełni przygotowany fizycznie - dodaje na koniec były reprezentant Polski.
(ssl / lechia.pl) 14 marca 2015, 14:37
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.078