Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechiści po meczu w Szczecinie

14 marca 2015

Wypowiedzi zawodników po spotkaniu z Pogonią.
Mateusz Bąk (bramkarz)

- Strzałów w tym meczu nie miałem może zbyt wiele, ale zawsze jest dużo innej roboty i trzeba być cały czas skoncentrowanym.

- Cały zespół zasłużył na pochwały za grę obronną, ale wiemy też, że musimy to potwierdzać w każdym kolejnym spotkaniu. W tabeli jest bardzo ciasno i nie możemy zadowolić się pojedynczymi wygranymi.

Sebastian Mila (pomocnik)

- Dobrze czuliśmy się w tym spotkaniu i byliśmy bardzo zdeterminowani żeby wygrać. Jestem szczęśliwy, tym bardziej, że bardzo czekałem na strzelenie bramki po powrocie do Gdańska. Pogoń to dobry zespół i jestem przekonany, że jeszcze nie jedna drużyna straci tu punkty.

- U nas z kolei tworzy się fajny zespół i jest dobra chemia w drużynie. Mamy jednak świadomość, że nie możemy spocząć na laurach.
(pd / lechia.pl) 14 marca 2015, 18:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.121