Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Zawisza 2:2

31 marca 2015

Biało-Zieloni zremisowali w meczu sparingowym z bydgoskim Zawiszą.

Obie bramki dla Lechii padły w pierwszej połowie. Najpierw w 19 minucie Ariel Borysiuk uderzył mocno za pola karnego i pokonał Wojciecha Kaczmarka. W 31 minucie po nieporozumieniu obrony do siatki trafił Jakub Świerczok. Było 1:1. Zespół na prowadzenie wyprowadził Kevin Friesenbichler z rzutu karnego w 35 minucie. Wynik meczu ustalił w 82 minucie ustalił Jakub Smektała. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2

LECHIA GDAŃSK - ZAWISZA BYDGOSZCZ 2:2 (2:1)
BRAMKI: Borysiuk 19, Friesenbichler 35 - Świerczok 31, Smektała 82
ŻÓŁTE KARTKI: Makuszewski, Wolski - Cabrita
CZERWONA KARTKA: Micael

LECHIA: 24. Mateusz Bąk (B) (K) (46' 1. Łukasz Budziłek), 2. Rafał Janicki (46' 39. Bernard Powszuk), 4. Grzegorz Wojtkowiak (46' 13. Tomasz Preizner), 7. Donatas Kazlauskas (63' 14. Maciej Wolski), 11. Maciej Makuszewski (46' 9. Piotr Grzelczak), 15. Adam Dźwigała (46' 17. Marcin Pietrowski), 16. Ariel Borysiuk (46' 8. Daniel Łukasik), 18. Kevin Friesenbichler (46' 22. Paweł Czychowski), 21. Stojan Vranjes (46' 10. Bruno Nazario), 25. Gérson Guimares Ferreira Júnior (46' 5. Rudinilson Gomes Brito Silva), 32. Mateusz Możdżeń (63' 27. Przemysław Macierzyński)

ZAWISZA: 83. Wojciech Kaczmarek (B), 11. Sebastian Ziajka, 5. Luka Marić, 4. Andrea Micael (34' 15. Paweł Strąk), 10. Jakub Wójcicki (K), 21. Jakub Łukowski, 77. Micael Cabrita, 6. Giorgi Alawerdaszwili, 8. Alvaro Gomes, 28. Sebastian Kamiński, 40. Jakub Świerczok
(rafz / lechia.gda.pl) 31 marca 2015, 22:48