Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz ze Śląskiem

21 kwietnia 2015

Przedstawiamy nasze oceny za przegrany 0:3 mecz ze Śląskiem Wrocław. Skala: szkolna 1-6.
Mateusz Bąk: 3 Robił co mógł, ale mógł niewiele. Tym razem obrona tworzyła rywalom gotowe sytuacje. Nie możemy przyczepić się do Mateusza o stratę żadnej z bramek.

Marcin Pietrowski: 1 Nie da się powiedzieć o nim nic pozytywnego. W obronie był zagubiony niczym przedszkolak wpuszczony na boisko pełne dorosłych. Sprokurował rzut karny. Nie dał absolutnie nic zespołowi w ataku. Można nie być nominalnym prawym obrońcą, ale nie można grać aż tak słabo.

Rafał Janicki: 2+ Nie wyszedł mu ten mecz. Gubił się, podobnie jak cała linia obrony.Brakowało mu pewności. liczymy na poprawę w kolejnym meczu.

Gerson: 2+ Zapewne na jego dyspozycję wpływ miała choroba, więc po części jesteśmy w stanie go rozgrzeszyć. Nie przypominał kompletnie tego Gersona, który grał z Legią.

Mavroudis Bougaidis: 2+ Tydzień wcześniej z Legią również nie błyszczał w ataku, lecz był w miarę pewny w obronie. Wpływ na to na pewno miał też uraz z którym grał przez dłuższy czas.

Ariel Borysiuk: 3 Dziwiła nas jego zmiana, gdyż był najlepszym zawodnikiem w Lechii. Odbierał piłki, prezentował swoje firmowe przerzuty. Z pewnością przydałby się w dalszej fazie meczu.

Maciej Makuszewski: 1 Moglibyśmy użyć wielu epitetów określających jego grę. Wyglądał, jakby przyjechał do Wrocławia za karę. Okazja do poprawy już w niedzielę.

Sebastian Mila: 2+ Wrócił do składu i... niestety zawiódł. Nie brał na siebie odpowiedzialności, nie pokazywał się do gry. liczymy, że to jego pierwszy i ostatni tak słaby mecz w Lechii.

Piotr Grzelczak: 2Starał się, ale to on mógł doprowadzić do wyrównania i wlać nadzieję w zespół. Niestety zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem.

Antonio Colak: 3- Walczył starał się, mógł mieć piękną asystę na koncie. Nie grał olśniewająco, ale przynajmniej stwarzał pozory tego, że mu zależy.

Rezerwowi:

Rudinilson: 3 Dostał szansę i wywarł na nas umiarkowanie pozytywne wrażenie. Starał się, walczył i był aktywny w ataku. Gdyby w jednej sytuacji lepiej trafił w piłkę mógłby zdobyć piękną bramkę.

Bruno Nazario: 1 Wszedł, pobiegał, mecz się skończył. Tyle możemy powiedzieć o jego występie.

Daniel Łukasik: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Ariel Borysiuk
(rafz / lechia.gda.pl) 21 kwietnia 2015, 22:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.077