Gdańsk: wtorek, 25 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl

Trenerzy zgodni: Lechia lepsza

20 maja 2015

Po zwycięskim meczu dla Lechii w Zabrzu obaj trenerzy podkreślali, że zwycięstwo o Biało - Zielonych było zasłużone. Gdańszczanie wygrali 1:0 po bramce Sebastiana Mili w 78 minucie.
Cieszymy się, że wyjeżdżamy z trudnego terenu z trzema punktami. Myślę, że wygraliśmy zasłużenie. Gratuluję chłopakom, że grając konsekwentnie zdobyli bramkę. W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i - jak to często bywa - mogliśmy zostać za to ukarani. Górnik miał bowiem stuprocentową okazję, aby wyjść na prowadzenie. Wtedy mecz pewnie wyglądałby inaczej.
W drugiej połowie kontrolowaliśmy grę, ale trochę za wolno operowaliśmy piłką. Byliśmy przygotowani na różne ustawienia zabrzan i ich gra czterema obrońcami nie była dla nas zaskoczeniem
- powiedział Jerzy Brzęczek.

Lechia była zespołem lepszym i wygrała zasłużenie - ocenił Józef Dankowski, trener Górnika. W pierwszej połowie goście mieli przewagę. Bramkę straciliśmy wtedy, kiedy mecz był wyrównany i nic nie wskazywało na to, że może nam się coś złego przytrafić. W miarę dobrze funkcjonowaliśmy w obronie, choć błędów się nie ustrzegliśmy. Jeden z nich wykorzystali goście i w konsekwencji nie zdobyliśmy nawet punktu .
(ssl / lechia.gda.pl) 20 maja 2015, 21:18

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.