Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Walczyli do końca

25 maja 2015

Po porażce na własnym boisku z Lechem 1:2 trener Jerzy Brzęczek dziękował swoim piłkarzom za walkę do końca. Narzekał też na indywidualne błędy który pomogły poznaniakom.

Przede wszystkim chciałem pogratulować chłopakom, bo będąc w takiej sytuacji na 3-4 minuty przed końcem, nie stracili wiary i nadziei w korzystny wynik. Byliśmy bardzo bliscy tego, by spotkanie zakończyło się remisem. Dla mnie najważniejszy jest pokazany charakter i myślę, że zawodnicy zasłużyli na wielkie słowa uznania - mówił opiekun biało-zielonych.

Bramki, które straciliśmy, wynikały z naszego błędnego ustawienia, ale jestem bardzo zadowolony z tego, co pokazaliśmy w drugiej połowie. Pierwszą chcieliśmy rozegrać trochę inaczej, w pierwszych 20-30 minutach mieliśmy może za dużo szacunku i respektu przed rywalem. Na tę chwilę Lech jest głównym kandydatem na mistrza Polski, ale oceniając całe spotkanie, nie ma między nami aż tak dużej różnicy - zakończył Jerzy Brzęczek.
(ssl / lechia.gda.pl) 25 maja 2015, 14:58