Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Brzęczek: Wynik jest dla nas korzystny

12 lipca 2015

- Było to dla nas bardzo ciekawe spotkanie, które pokazało, ile nas dzieli od tego typu zespołów - nie ukrywał na konferencji prasowej trener Lechii Jerzy Brzęczek.
- Nasi zawodnicy zobaczyli, jak wygląda gra na wyższym poziomie. Jest przede wszystkim dużo szybsza i rywale wykorzystują najmniejsze błędy, co dziś pokazali. Obie drużyny stworzyły sobie kilka szans do zdobycia gola. My mieliśmy je przede wszystkim w pierwszej połowie. Wynik na pewno nas nie uśpi, bo w wielu fragmentach meczu przeciwnik nas przewyższał umiejętnościami, mimo że dopiero niedawno wznowił treningi.

- Spośród dotychczasowych spotkań VfL Wolfsburg był najsilniejszym naszym rywalem. Prezentował najwyższy poziom piłkarski. Mecz pokazał różnicę w organizacji gry, szybkości i determinacji. Zdaję sobie sprawę jakie mamy umiejętności, a jaki nasi rywale. Dzięki takim spotkaniom trenerzy i zawodnicy naszego klubu mogą zobaczyć ile pracy nas czeka, by się zbliżyć do takiego poziomu.

Przeciwko Niemcom nie zagrał chorwacki napastnik Antonio Colak. - W jego sprawie są pewne kłopoty natury formalnej, dlatego nie mógł zagrać. Dopiero w najbliższych dniach wyjaśni się jego sytuacja - wyjaśnia Brzęczek.

Nie w pełni zdrowia są również pomocnicy Stojan Vranjes i Maciej Makuszewski. Czy urazy wykluczą ich z gry przeciwko Cracovii? - W piłce nożnej niczego nie można być pewnym. Wszystko zmienia się bardzo dynamicznie, też przez kontuzje. O tym, jak nasz skład będzie wyglądać w piątek, pokażą następne dni. Zarówno Stojan Vranjes, jak i "Maki" już we wtorek mają wznowić treningi.

W meczu z wicemistrzem Niemiec od początku zagrał Marko Marić. Czy to oznacza, że Chorwat wystąpi na inaugurację Ekstraklasy - Dziś w wyjściowym składzie wystąpił Marić, ale mamy czterech bramkarzy i każdy z nich walczy o bluzę z numerem jeden - dodaje na koniec szkoleniowiec biało-zielonych.
(pd / lechia.gda.pl) 12 lipca 2015, 17:55
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.128