22 lipca 2015

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Lechia Gdańsk - Schalke 04 Gelsenkirchen.

Uwaga! Strona NIE odświeża się automatycznie!

Dziękuję Państwu za uwagę.

90' - Mecz zakończył się strzałem w trybuny Stojana Vranjesa.
90' - Zakręcił Max Meyer obrońcami. Oddał jednak niecelny strzał. Wcześniej mogąc dobrze podać piłkę, stracił ją Vranjes.
89' - Po wrzutce obrońcy wybili piłkę, a celny, lecz niegroźny strzał oddał Chrzanowski.
88' - Rzut rożny dla Lechii.
87' - Tempo meczu w drugiej połowie ewidentnie spadło.
85' - Dobra akcja Lechii, lecz Stolarski źle przyjął piłkę, a następnie faulował, za co dostał żółtą kartkę.
83' - Najpierw fatalne dosrodkowanie z rożnego Łukasika, a potem zaprzepaszczona szansa na wrzutkę Maka.
82' - Żółta kartka dla Pawłowskiego.
81' - Łukasik poślizgnął się próbując podać do przodu do Kuświka.
80' - Lechii brakuje pomysłu na dobry atak.
78' - Faulowany Marković. Dośrodkował Marković, lecz ani Vranjes, ani Rudinilson nie potrafił oddać dobrego strzału.
76' - Haraslin faulował rywala walcząc o piłkę pod polem karnym Schalke.
76' - Faulowany Michał Mak.
74' - Świetna akcja indywidualna Pawłowskiego, lecz strzał.... bez komentarza.
73' - Dobra akcja Lechii, lecz po podaniu Łukasika źle dośrodkował Mak.
72' - Kolejne dośrodkowanie i kolejny raz łapie piłkę Bąk.
71' - Żółtą kartką za faul ukarany Rudinilson.
69' - Faulowany w środku boiska Stolarski, dobre podanie do Haraslina, lecz ten nie umiał dograć piłki do Kuświka.
68' - Lukas Haraslin walczył o piłkę w polu karnym, lecz ostatecznie wybili obrońcy Schalke.
67' - Fatalne podanie Łukasika do dobrze wychodzącego Haraslina.
66' - Kolejny strzał zza pola karnego. Dobrze broni, jednak Mateusz Bąk.
65' - Rudinilson najpierw wybil pilkę, a potem zablokował strzał zza szesnastki.
64' - Stojan Vranjes zwlekał z podaniem do Haraslina i stracił piłkę.
62' - Dobre dośrodkowanie, lecz piła w rękawicach Mateusza Bąka.
61' - Ewidentnie faulowany przed polem karnym Mak. Sędzia nie użył gwizdka.
60' - Mogliśmy teraz zaobserwować spokojniejszy fragment meczu.
58' - Fatalna strata, na szczęście Lechię uratował Mateusz Bąk. Nic nie wynikło z rzutu rożnego.
57' - Fatalna strata Chrzanowskiego. Na szczęście bez konsekwencji.
55' - Dobre podanie od Łukasika otrzymał Mak, lecz dośrodkował fatalnie.
53' - Mieliśmy teraz trochę nudniejszy fragment meczu.
51' - O piłkę w narożniku walczył Stolarski. Niestety nieskutecznie.
50' - Kolejny rzut wolny dla Schalke. Pilka wybita przez obrońców Lechii.
49' - Świetne dośrodkowanie Stolarskiego. Do strzału doszedł Pawłowski, lecz uderzył głową wprost w bramkarza.
48' - Strzał z dystansu ląduje w rekach Bąka.
48' - Rzut wolny dla Schalke. Obrońcy Lechii wybijają na rzut rożny.
47' - Dobra akcja Schalke przerwana przez Markovicia.
46' - Sędzia rozpoczął II połowę.

Skład Lechii na II polowę: Bąk - Stolarski Rudinilson, Chrzanowski , Marković - Łukasik, Vranjes - Mak, Pawłowski, Haraslin - Kuświk

Do przerwy Bialo-Zieloni przegrywają 0:1 po golu Leroya Sane. Obie drużyny miały swoje okazje, lecz to Schalke potrafiło skierować piłkę do bramki.
45' - Dobry strzał Wiśniewskiego z rzutu wolnego. Broni jednak Fahrmann. Zaraz potem sędzia zakończył I połowę.
45' - Faulowany Maciej Makuszewski i będzie rzut wolny dla Lechii.
44' - GOL dla Schalke! Po fatalnym błędzie Lekovicia do sytuacji doszedł Leroy Sane i pokonał Lukasza Budziłka.
43' - Dobre przejęcie Makuszewskiego na połowie rywala, lecz nie potrafił obsłużyć dokładnym podaniem dobrze wbiegających kolegów.
42' - Strzał Maxa Meyera obok bramki Budziłka.
41' - Z rzutu wolnego dośrodkował Piotr Wiśniewski. Niestety dzisiejsze stałe fragmenty Lechii nic nie przynoszą.
39' - Lechii brakuje dokładności na połowie Schalke.
37' - Po tej akcji z kontrą wyszło Schalke, lecz Draxler nie wykorzystał dogodnej okazji.
36' - Znów blisko Nazario! Rzut rożny po jego strzale! Słaba jednak wrzutka Makuszewskiego.
35' - Ależ było blisko! Po dośrodkowaniu Wojtkowiaka głową strzelał Nazario. Piłka minimalnie minęła bramkę!
34' - Kapitalny przerzut Borysiuka, ale niestety nikt nie zamknął dośrodkowania Lekovicia.
33' - Mario Maloca wybił pilkę po dobrym dośrodkowaniu.
30' - Strzał Dźwigały zablokowany, a po nim rzut rożny. Nic jednak nie wynikło ze wrzutki Makuszewskiego.
29' - W ostatnich kilku minutach brak było klarownych sytuacji zarówno ze strony Lechii jak i Schalke.
27' - Kibice domagali się rzutu karnego po tym, jak w polu karnym upadł Leković.
26' - W środku boiska faulowany Piotr Wiśniewski.
25' - Obie drużyny dążą do strzelenia gola, ale często brakuje dokładności w ataku.
23' - Po początkowej przewadze Schalke poziom gry się wyrównał.
22' - Wydaje się, że tuż przed linią pola karnego faulowany był Adam Dźwigała. Niestety sędzia nie odgwizdał rzutu wolnego.
20' - Z dobra akcją wychodzilo Schalke, lecz powstrzymał ich Adam Dźwigała.
18' - Rzut rożny dla Schalke. Piłkę wybili obrońcy Lechii, strzał z dystansu oddał Draxler, ale pilka wylądowala w rękach Budziłka.
16' - Lechiści ambitnie dążą do zdobycia bramki.
14' - Dobra akcja Lechii, ale Buksa strzelił wprost w Fahrmanna,
13' - Rzut rożny dla Lechii. Po wrzutce Makuszewkiego dobrą okazję miał Dźwigała lecz nie trafił w pilkę.
12' - Dobre dośrodkowanie, lecz strzał obok bramki.
11' - Rzut wolny dla Schalke.
10' - W dogodnej sytuacji Wiśniewski strzelił tuż obok bramki.
9' - Groźny strzał Dźwigaly i rzut rożny dla Lechii! Nic jednak z niego nie wynikło.
8' - Po odbiorze Borysiuka indywidualną akcją popisał się Wiśniewski, lecz został zatrzymany. Strzał sprzed pola karnego oddał Buksa, ale Fahrmann nie miał problemów.
5' - Po stracie Dźwigały sytuację w polu karnym wyjaśnił Janicki.
4' - Schalke próbuje przedostać się w pole karne, lecz dwie ich akcje zostaly przerwane przez ibrońcow Lechii.
2' - Ladna akcja Schalke i dosrodkowanie z lewego skrzydła, ale piłkę łapie Budziłek.
1' - Po wrzutce Makuszewskiego o piłkę walczył Leković, ale od bramki wznowi Fahrmann.
1' - Pierwszy gwizdek sędziego za nami!

Piłkarze wychodzą już na murawę. Za chwile rozpocznie się mecz Lechia Gdańsk - Schalke 04 Gelsenkirchen

Lechia: Budziłek - Leković, Janicki, Maloca, Wojtkowiak - Borysiuk, Dźwigała - Makuszewski, Nazario, Buksa - Wiśniewski

Schalke: Fährmann- Friedrich, Caicara, Geis, Meyer, Draxler, Höger, Aogo, Sane, Nastasic, Platte

Z PGE Areny Gdańsk wita Państwa Rafał Zboina. Będę miał przyjemność poprowadzenia relacji na żywo.
(rafz / lechia.gda.pl) 22 lipca 2015, 18:21