Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Wisłą

18 sierpnia 2015

Przedstawiamy oceny piłkarzy Lechii za zremisowany 3:3 mecz z Wisła Kraków. Skala: szkolna 1-6.
Marko Marić: 3 Przy bramkach nie miał większych szans na skuteczne interwencje. Poza tym raczej nie był poważnie zatrudniony do pracy.

Grzegorz Wojtkowiak: 1 Niestety był to kolejny fatalny występ Grzegorza. W obronie popełniał błędy, a za pierwszą bramkę jest współodpowiedzialny z Janickim. W ataku kompletnie nieprzydatny.

Rafał Janicki: 1 Przykro nam to przyznać, ale ciężko było zagrać gorzej. Przy pierwszej bramce minął się z piłką, przy drugiej tak długo zwlekał z jej wybiciem, że kopnął wprost w Guerriera, a ta trafiła do Jankowskiego. W doliczonym czasie mógł się w pełni zrehabilitować, lecz po jego strzale futbolówka trafiła w słupek.

Mario Maloca: 3 Do pewnego momentu grał całkiem przyzwoicie, lecz bramka na 3:2 dla Wisły go obciąża - nie wolno w taki sposób wybijać piłki. Na szczęście się zrehabilitował zdobywając bramkę, która dała 1 punkt.

Jakub Wawrzyniak: 3 Wreszcie zaprezentował się lepiej. W obronie nie zanotował wpadki, a i nareszcie był obecny w ataku. Brał udział w pięknej akcji i zanotował asystę przy bramce Łukasika.

Ariel Borysiuk: 3 Odebrał sporo piłek i jak zawsze notował wiele celnych podań. On poniżej pewnego poziomu nie schodzi.

Daniel Łukasik: 4+ Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, ale tak - Daniel wreszcie zagrał bardzo dobrze. Jego pierwsza ekstraklasowa bramka ewidentnie dodała mu skrzydeł, gdyż potem był bardzo aktywny i cały czas pokazywał się do gry. Brał też udział w akcji bramkowej na 2:2, gdzie szybko wznowił grę z rzutu rożnego do Makuszewskiego.

Maciej Makuszewski: 3- Był aktywny, nie można odmówić mu ambicji. Zanotował asystę przy golu Haraslina, gdzie po krótko rozegranym rzucie rożnym z Łukasikiem dobrze wyłożył piłkę Słowakowi.

Sebastian Mila: 2- Mały, ale jednak progres jest. Brał udział w akcji bramkowej na 2:1 idealnie podając do Wawrzyniaka, poza tym też starał się być aktywny, ale notował straty. W tym tą jedną, po której Wisła zdobyła bramkę.

Bruno Nazario: 1 Podobno był na boisku. W grze ciężko było go zauważyć.

Grzegorz Kuświk: 1+ Był mało aktywny i widać, że wciąż do formy mu daleko. Mimo tego doszedł do dwóch bardzo dobrych sytuacji. Taki napastnik jak on musi trafiać w takich sytuacjach.

Rezerwowi:

Lukas Haraslin: 3 Starał się być aktywny, pomagał w obronie. Zdobył bramkę w swoim ekstraklasowym debiucie po zaledwie 6 minutach na boisku. Możemy jeszcze mieć z niego pociechę.

Piotr Wiśniewski: 4 Wszedł na boisko naładowany energią. Można zacytować Kazimierza Węgrzyna: "jakby zjadł wiaderko witamin". Biegał walczył i perfekcyjnie dośrodkował, gdy Mario Maloca zdobył gola na 3:3. Mógł zanotować jeszcze jedną świetną asystę, lecz Janicki nie wykorzystał jego zagrania z rzutu wolnego.

Paweł Stolarski: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Daniel Łukasik
(rafz / lechia.gda.pl) 18 sierpnia 2015, 13:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044