Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

K. Juras: Thomas proszę Cię, odejdź

30 listopada 2015

Felietonista "Dziennika Bałtyckiego" Krzysztof Juras prosi na łamach gazety o rezygnację z funkcji pierwszego trenera Thomasa von Heesena.
Oto fragmenty:
Ich hoffe, dass es jemanden mutig in den Club gibt zu diesem Text wird Trainer Thomas von Heesen übersetzen.

Jesteśmy w zbliżonym wieku, więc pozwolisz, że zwyczajem panującym w kraju Twego urodzenia będę się zwracał do Ciebie na Ty. Jak w tytule - Thomas proszę Cię, odejdź ze stanowiska trenera gdańskiej Lechii. Niestety nie każdy dobry zawodnik (a takim niewątpliwie byłeś) jest dobrym trenerem. Śmiem twierdzić, że na trenerce znasz się tak, jak ja na hodowli drobiu, a z niemieckiej myśli trenerskiej u Ciebie pozostało tylko to, że jesteś Niemcem. To Ty powinieneś być przywódcą zespołu, tymczasem po 7 minutach meczu w Krakowie się poddałeś, nie pokazałeś drużynie, że jesteś z nią. Przyznasz, że Ty i ja widzieliśmy wiele spotkań, w których osłabione drużyny wygrywały. Ty tymczasem w Krakowie podwinąłeś ogon i uciekłeś z pola walki, a przecież nie tak dawno ta sama drużyna, tylko że pod kierunkiem Ricardo Moniza, potrafiła wygrać w osłabieniu z Piastem Gliwice. Niezrozumiałe są dla mnie podejmowane przez Ciebie decyzje kadrowe. Kiedy przeczytałem skład na mecz z Cracovią, to tylko jedno słowo cisnęło mi się na usta: sabotaż! Zawodnicy pod Twoją wodzą nie wiedzą, gdzie będą grali. Nie zdziwiłbym się, że w swoim szaleństwie wystawiłbyś Grzegorza Kuświka jako środkowego obrońcę, a Rafała Janickiego w ataku. Nie tędy droga. Pamiętaj, jest takie powiedzenie: specjalista od wszystkiego znaczy od niczego.


Czytaj cały artykuł
(raz / Dziennik Bałtycki) 30 listopada 2015, 16:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033