Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Pęczak: W Gdańsku kibice mnie doceniali

3 stycznia 2016

W noworocznym meczu jedną z bramek dla oldbojów zdobył były obrońca Lechii Paweł Pęczak.
W rozmowie z oficjalnym serwisem "Pęki" podkreślił jak ważna jest dla niego Lechii, dla której grał w latach 2005-2008 i przyczynił się do awansu do Ekstraklasy.

- Lechia jest dla mnie jednym z najważniejszych, jeśli nie najważniejszym klubem w mojej karierze. W Gdańsku przeżyłem swój najlepszy okres gry w piłkę, tutaj byłem tez doceniany przez kibiców, czego nigdy nie zapomnę. Dlatego jestem z Lechią całym sercem i jestem na każde jej wezwanie- nie ukrywa Pęczak.

- Liczę, że w 2016 roku drużyna wreszcie odpali i pokaże pełnię swoich możliwości. Nie widzę dla niej innej możliwości niż marsz w górę tabeli i zameldowanie się w jej czołówce. Ja marzę o tym, bym mógł cieszyć się grą Lechii w pucharach, jeśli nie w Lidze Mistrzów, to przynajmniej w Lidze Europy - dodaje "Pęki".
(raz / lechia.pl) 3 stycznia 2016, 09:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007